Відгуки про компанію интернет-магазин "RealGoodTea"
- Михаил Щ.
- Олексій Т.
- Андрій Л.
Самий крутий продавець, самий крутий магазин чаю
- Сергей П.
- Олексій Т.
- Олексій Т.
- Олексій Т.
- Олексій Т.
Все дуже гарно!!! Дякую!!!!
- Наталія Т.
Добрий день.
Процвітання Вашому магазину.
Дякую за Вашу роботу. - Остап П.
Дуже хороший чай, ціна приємна, продавець відповідальний і уважний до побажань, дуже рекомендую.
