Відгуки про компанію интернет-магазин "RealGoodTea"
- Покупець
Все супер круто, ДЯКУЮ!!!
- Володимир О.
Рекомендую. Якісний чай.
- Андрій Л.
Один з топових чайних магазинів з лояльною ціновою політикою. Раджу.
- Іван Ч.
- Іван П.
- Костянтин К.
Як завжди все супер!
- what n.
Прекрасний магазин із чесними цінами, досить великим вибором і чудовим продавцем. Буду й надалі тут купувати.
- Олександр К.
- Олександр Б.
- Людмила С.
