Відгуки про компанію интернет-магазин "RealGoodTea"
- Юрий Т.
- Людмила Т.
Дуже вдячна! Давно мріяла про правдивий "кам'яний ковш", і ось нарешті маю. Чайничок пречудовий! Якість виконання майже заводська, його можна навіть назвати витвором мистецтва, настількі якісний!Жовтенький Сяо Ши Пяо, кольору світлого бамбуку, маленький, всього 120 мілілітрів. Те, що треба, коли чаює одна людина, хоча можна пити вдвох або втрьох, на всіх вистачить. Кришка не підтікае на великих температурах, перевірено! Суцільне задоволення та щастя.Щиро бажаю успіху китайській фірмі виконавцю та київському продавцю.
Окремо про чай, код 431, в Сягуань закохалась з першого ковтка, але цей окремий шедевр, випущений для Панченг- лами, просто неймовірно смачний. Чайничок визначила для шенів, тож маю чудовий тандем класичного чайника та класичного чаю, насолоджуюся обома! Дякую! - Константин Т.
- Ирина
Дуже приємний продавець та гарний сервіс! Замовляла чахай зі скла та фігурку - монах у зеленому, який став улюбленцем церемонії, а чахай дарує ще більше естетичної насолоди від процесу.
Дякую! - Курінний С.
- Олег Х.
- Александр К.
Мощный старый шен! Насыщенный вкус, бесконечные проливы, однозначно мастхэв)
- Максим М.
- Денис К.
Регулярно закупаюсь, все очень хорошо.
- Алина И.
Сервис на высоте! Отдельное спасибо за быструю отправку и подтверждение, чайник как на фото, хорошего качества. Буду заказывать еще)
