Відгуки про компанію интернет-магазин "RealGoodTea"
- Всеволод К.
все супер, как всегда <3
- Костянтин К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaБурцев С.
- Александр К.
Крутейший чайничек, рекомендую!
Хороший слив, не забивается, очень приятная глина. - Аслан Б.
Кращий чай, та кращий сервіс з 12 чайних магазинів в яких замовляв чай, за останні 3 роки. Рекомендую.
- Пащенко В.
- Покупець
- Олександр Г.
Це дійсно клієнтцентрований магазин.
Тут з тобою розмовляють, цікавляться, швидко вирішують всі питання! - Юлия Т.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМарія Ф.
