Відгуки про компанію интернет-магазин "RealGoodTea"
- Пащенко В.
- Покупець
Купую не вперше.
І далі планую купувати, завжди свіжий товар! - Анастасия Д.
- Едуард К.
Як завжди, дуже гарне обслуговування. Швидко, зручно, приємно.!
- Евгения Е.
Дуже смачний чай, дякую!!!
- Вячеслав П.
- Виталий К.
- Євген Г.
Ціна..та з роками не змінна якість..
Знання своєї праці.. та увага до покупців.
Найвибагливіший клієнт тут знайде свій продукт.
Повага. - Владимир Д.
- Павло Ш.
