Отзывы о компании интернет-магазин "RealGoodTea"
- Андрій Л.
- Едуард К.
Все на найкращому рівні! Швидко, зручно, ввічливо!
- Назар П.
- Юрий Т.
- Олексій М.
Смачний чай та тільки позитив від спілкування.Отримав більше ніж очікував!Однозначно раджу!
- Владимир Д.
- Коваленко О.
Просто чудовий магазин, чай і взагалі 🤌🏻🙌🏻
- Юрій Г.
- Ан К.
- Сніжана Г.
Все швидко і якісно☝🏿😊Фігурка велика,якісна і реалістична.
