Отзывы о компании интернет-магазин "RealGoodTea"
- Володимир О.
Завжди якісний чай .
- Роман Р.
- Тимур Б.
Дякую!
- Мирослав С.
Вже більше року купую чай тільки тут) Дуже чемний продавець, компетентний. До моїх замовлень завжди отримую кілька пробників, які ще і бувають краще, ніж те що я сам обрав)) Продавець робить відправку відразу в день замовлення. Однозначно рекомендую.
- Сергей П.
- Липовий В.
- Сергей П.
- Іван Б.
- Олександр В.
…👍👍👍….приємно мати з Вами справу
- Андрій К.
