Отзывы о компании интернет-магазин "RealGoodTea"
- Олександр К.
- Олександр Г.
Багато років вже тут купляю чай, приємне спілкування, відношення ціна-якість, швидкість реакції незмінно на вищому рівні ! Дякую Олексій і команда, ви повністю відповідаєте назві "Насправді Гарний Чай"
- Євген Г.
- Олег Ш.
- Сергей П.
- Людмила С.
- Евгения Е.
Дуже смачно, дякую!!!
- Сергей П.
- Владимир Д.
- Дмитро С.
